Aktuálny čas v Dubaji:

Doprava

Cestovná agentúra poskytuje možnosť odletu z Viedne,

Prahy alebo Budapešti niekoľkými leteckými spoločnosťami.

VIEDEŇ

Leteckú dopravu z Viedne zabezpečujú denne spoločnosti Austrian AirlinesEmirates.

Let trvá od 5 a pol do 6 hodín. Obidve letecké spoločnosti majú priame lety na Dubai Intermational Airport (DBX) v Dubaji, ktoré sa nachádza 4 km od centra Dubaja v časti Al Garhoud. Letisko je napojené na linky Dubajského Metra, ktoré sú priamym spojením do centra. Cestujúci môžu využiť aj autobusy mestskej hromadnej dopravy, zastávky sú pred každým terminálom.

PRAHA

EmiratesSmart Wings sú dve letecké spoločnosti, ktoré zabezpečujú priamu leteckú dopravu Praha – Dubaj – Praha. Kým Emirates lieta na Dubai International Airport pravidelne, Smart Wings lieta nepravidelne na to isté letisko v Dubaji len v stredy a nedele. Čas letu je približne 6 hodín.

BUDAPEŠŤ

Letecká spoločnosť Wizz Air začala prevádzkovať priame nízko nákladové lety z Budapešti do Dubaja na letisko World Central Airport (DWC) od 28.10.2013. Letisko na nachádza v Jabel Ali, 37 km juhozápadne od Dubaja. Let trvá do 4 hodín.

Kým spiatočný lístok spoločnosti Emirates či Austrian Airlines stojí okolo 450 – 550 Euro, cena spiatočnej letenky Wizz Air začína na cene od 165 Euro.

Pri rezervácií letu nejde stále len o cenu, ale aj o služby, časy letov a servis zahrnutý v cene. Nechajte si u nás poradiť. Na základe Vašich požiadaviek sa Vám radi postaráme ako o letenku tak aj o dopravu na letisko a do hotela z letiska v Dubaji. Ponuka je nasledovná:

1 – 3 cestujúci: LEXUS / ROYAL CAPRICE / NAVIGATION CHRYSLER 8300C / BMW 7 SERIES

1 – 4 cestujúci: TOYOTA PRIVIA / CHEVROLET VENTURE

1 – 9 cestujúcich: MINI BUS (TOYOTA HIACE)

10 – 20 cestujúcich: 27 miestny autobus

1 – 48 cestujúcich: 50 miestny autobus

1 – 18 cestujúcich: Limuzína: Ford Lincoln, Hummer, Cadillac Escalator

Váš transfer bude pristavený na Vami požadovanej adrese. V Dubaji na ceste Vás bude sprevádzať profesionálny vodič, ktorý má jazykové znalosti a vodičskú zručnosť.

Parkovanie na letisku

V prípade, že na letisko sa chcete dostaviť vlastným autom, ponúkame Vám možnosť parkovania na letisku za výhodnú cenu.