Dubaj

Anantara Dubai Palm Resort and Spa

Anantara resort & Spa

 Anantara Dubai Palm Resort & Spa sa nachádza na vonkajšom východnom  oblúku ostrova Palm Jumeirah spojeného s pevninou. Pozoruhodný areál tohto rezortu bol inšpirovaný tradičnou thajskou architektúrou v arabskom prostredí. Od medzinárodného letiska je vzdialený 45 minút jazdy autom a v ľahkom dosahu je aj množstvom zaujímavých atrakcií, vrátane Aquaventure Water Park, Mall of the Emirates, Ski Dubai a Dubai Marina.

Oddýchnite si v jednom z troch tyrkysových plaveckých lagún, zacvičite si na tenisových kurtoch či telocvičniach, alebo si doprajte oddych s výberom procedúr v Anantara Spa. Stredisko má tiež tanečnú sálu, šesť zasadacích miestnosti, detský klub a tínejdžerský  klub. To všetko dopĺňa krásu tejto idylickej pláže Side Resort destinácie na Palme v Dubaji.

K dispozícii tento rezort ponúka 260 izieb so vstupom do bazéna s výhľadom na lagúnu, 12 beach pool villas (plážové vilky s vlastným bazénom), 18 water villas (umiestnené priamo nad morom), 3 dvojspálňové vily. Ponúka celodenné stravovanie thajskej, vietnamskej, čínskej, austrálskej aj stredomorskej kuchyne. Taktiež môžete navštíviť Mai bar pri bazéne, Lotus Lounge a thajské kurzy varenia.

https://maps.google.sk/maps?q=anantara+resort+the+palm&ie=UTF-8&ei=t3-cUpidPOaBywPg1oKoCQ&ved=0CAgQ_AUoAg

 

Pridaj komentár